Vykstant "tokiai ekonominei krizei" žmonės ieško darbo ir atlygio už jį visur, o tai reiškia ir internete.

Internete rasite daugybę pasiūlymų užsidirbti pinigų lengvai ir greitai. Šiame straipsnyje išaiškinama tiesa apie tokius pasiūlymus. Trumpai aprašomos svarbiausios uždarbio internete rūšys ir dėsniai.


Nėra tokio dalyko, kaip lengvas ir greitas uždarbis be investicijų ("iš oro"). Internete galite rasti daug tinklapių, kurie žada "lengvus pinigus" greitai ir be pastangų. Tai MELAS!!! Jūsų arba prašys sumokėti ir tada negražins Jūsų pinigų arba lieps kažką daryti už ką vėliau nesumokės arba tai bus paprasčiausia reklama vienam iš jau žinomų uždarbio būdų plėsti. Tinklapiai, kurie apgaudinėja žmones vadinami SCAM`ais.

Jūsų pelnas priklauso nuo keturių pagrindinių dalykų:
  • Laiko. Darbui skiriamo laiko
  • Pinigų. Darbui skiriamų jau turimų pinigų.
  • Idėjos efektyvumo. Kiek galima iš tikrųjų uždirbti dirbant tavo pasirinktu būdu.
  • Tavo profesionalumo. Nuo to kaip gerai išmanai dirbamą sritį.

Žinoma, galima savo darbe nenaudoti jau turimu pinigų, bet tada pelnas bus mažesnis ir jo siekti reiks ilgiau. Versle "šventas" pasiūlos ir paklausos dėsnis. Jei yra paklausa netrukus atsiras ir pasiūla. Kadangi jau seniai internete žmonės ieško sau uždarbio atsirado bendrovės teikiančios darbą internete. Internete labiausiai išvystytas reklamos verslas ir bene didžiausią pelną gausite iš reklamos, nebent ką nors pats pardavinėtumėte.

Darbo internete rūšys yra nesuskaičiuojamos. Žmonės nuolat kuria naujus būdus, sistemas, projektus ir t.t., kurie padės tau "susikrauti turtus". aš paminėsiu tik pačius paprasčiausius ir jau laiko patikrintus.

Nuosavas tinklapis. Nebūtinai tinklapio tikslas turi būti uždirbti pinigus. Jūs galite kurti apie kas jums patinka pvz.: Jūs tapote ar šiaip daile domitės - tai Jūsų hobi - tai teikia Jums malonumą. Sukurkite tinklapį ar formą kuriame būtų kalbama apie dailę, aptariami paveikslai ir t.t. Kai tinklapio lankytojų skaičius pasieks 500 unikalių lankytojų per dieną galite pradėti pardavinėti reklamą.

Produktų reklamavimas. Šis būdas vadinamas affiliate. Pagrindinė šio būdo mintis tokia - žmogus reklamuoja kokį nors produktą, kai kas nors jį nuperka jis gauna dalį pelno.

Reklamų peržiūrėjimas. Šito yra begalės rūšių. Tu gali spaudinėti ant tau duodamu nuorodų už jų nustatyto laiko limitą žiūrėjimą gauti centų - tos sistemos vadinamos bux`ais, gali prisijungti prie sistemos ir kaip tau viena po kitos rodomos reklamos taip uždirbti kreditus, poto juos parduoti ir taip uždirbti - tokios sistemos vadinamos surf`ais.

Siūlymas kitiems dalyvauti įvairiose uždarbio sistemose. Tai vadinama refer`acija. Referuojami žmonės vadinami referalais ir angliškose sistemose tai tiesiog vadinama referal. Šios būdo esmė reklamuoti kitiems kokio uždarbio būdą. Jūsų referuotam žmogui uždirbant Jums taip pat kaupiasi procentas nuo jo uždarbio.

Šaltinis: www.superpc.lt