Taigi, tęsiu naujų lietuviškų eparduotuvių temą. Šįkart trumpai apžvelgsiu dar 8 naujas parduotuves.

1) Juozukas.lt

Turėjom SuperPetras.lt..dabar turim Juozukas.lt:) Pavadinimas šmaikštus, bet nelabai į temą. Su Petru situacija buvo kita:) Bent jau buvo aišku, kad maistą į namus pristatys super jaunuolis vardu Petras... Bet tiek to..
Pagrindinės prekės yra šmaikštūs marškinėliai tiek merginoms, tiek ir vaikinams. Gal kam jie ir šmaikštūs, o man pasirodė visiškai neorginalūs ir neįdomūs. Pavyzdžiui užrašas ant krūtinės "Born to be wild" jums šmaikštu? Arba D&G su prierašu Dollars and Girls? Nžn..man kažkas čia ne taip. Gerai bent, kad kainos nėra didelės. Visų marškinėlių kaina vienoda - 39 Lt.
Tiesa, yra dar ir trečia kategorija..ji vadinasi "namams". Spėkite, kad po ja slepiasi? Neatspėtumėt gyvenime:) Mokėjimų kortelių dizainai!?!?! Čia aš pasiduodu:)

 

2) ViskasVoniai.lt

Šiaip esu pakankamai neblogai nustebintas. Nors pati parduotuvė nėra ypatingo grožio, prekės irgi nelabai internetinės, tačiau pats prekybos principas puikiai parodo tai, kuo elektroninė prekyba yra pranašesnė už paprastą. Ir svetainės kūrėjai tuo kuo puikiausiai naudojasi.

Taigi, prekiaujama voniai skirta įranga. Prekių virš 4000..pirmas neblogas dalykas:)
Antras neblogas dalykas..Kainos yra žymiai mažesnės nei įprastose parduotuvėse (bent jau jie taip sako). Skelbiama jų kaina ir rekomenduojama gamintojų kaina..tai skiriasi bent 100 Lt. Sakyčiau, kad visai neblogai.
Trečias neblogas dalykas, transportavimo išlaidos jau yra įskaičiuotos į prekės kainą. Panaikinamas labai neblogas psichologinis barjeras..kai susimoki už prekę, o dar plius reikia mokėti už pristatymą. Daugeliui tai tikrai nepatinka. O kai nematai..tai ir neskauda:)
Gali būti, kad ši parduotuvė bus visai sėkminga. Jei ne tarp paprastų žmonių, tai tarp profų, kurie žino ko ieško, tai tikrai:)

3) Ule.lt

Drabužiai vaikams, šiek tiek jau ūgtelėjusiems berniukams ir mergaitėms:) Prekių tikrai nemažai, kainos taip pat nėra didelės.
Viskas su šia parduotuve gerai:) Sakot, žmonės nemėgsta pirkt drabužių internetu? Iš dalies sutinku. Bet, manau, kad su drabužiais vaikams yra truputį kitaip. Dažniausiai tėveliai vistiek neklausia vaiko nuomones apie tai kuo sugalvoja jį aprengt..plius perka drabužius vaikui..dažnai jam net nedalyvaujant procese. Sunku gi su tais vaikais apsipirkinėt:)
Taigi, mano nuomone, perspektyva yra:)

4) Iparduotuve.lt

Parduotuvė apie viską:) Prekių kategorijų nemažai: Nuo kompiuterijos, žaislų, aksesuarų automobiliams iki IPhone telefonų ir priedų jam. Tiesa pasakius, nežinau kokio lygio čia kainos. Nes senokai kažką panašaus pirkau. Bet pvz Iphone telefonas kainuoja 1849 Lt. Tai jūs man pasakykit..čia daug ar mažai
Įdomus dalykas tas, kad pati parduouvė prekių neturi. Kai jūs užsisakot ką nors..prasideda procesas..parduotuvė užsako prekes užsienyje, tada jos keliauja į Lietuvą. Efektyvumas, spėju visai neblogas su tokia sistema, bet pristatymo laikas tai išties žvėriškas..2-3 savaitės! Smarkiai per daug. Nebent, kainos daug mažesnės nei konkurentų, kad apsimokėtų laukti.

5) Lavinantys.lt

Visai įdomi parduotuvėlė, kuri užsiima vaikus lavinančių žaidimų pardavimu. Žaidimų rūšių visai nemažai: nuo motorinių žaislų, atminties ir dėmesio žaidimų iki muzikinių, dailės ir teatrinių žaidimų. Tiesa, kainos irgi nemažos. Pvz. rinkinys namuko statymui, kainuoja 155 Lt. Išties nemažai, nes bent jau iš paveikslėlio tas žaidimas atrodo labai prastai:)
Sunku pasakyti kaip jiems seksis. Nes žaislų parduotuvių ir realioje rinkoje yra išties nemažai..ir, manau, kad jos daug pranašesnės nei internetinės...

6) Techshop.lt

Dar viena technikos parduotuvė, kurių ir taip jau apstu Lietuvoje. Įdomiausia skiltis "žaidimai". Pagaliau galima internetu nusipirkti naujausiu ir originalių žaidimų. Kainos, aišku, irgi atitinka originalų produktą.

7) Ainaroservisas.galeo.lt

Kaip jums pavadinimas? Toks rimtas:) Prekiaujama automobilių dalimis..filtrais, ventyliais ir panašiai. Atrodo, tiesa pasakius, parduotuvė baisiai. Padaryta minimaliomis sąnaudomis.
Daugiau..nelabai yra ką ir pasakoti:)

8) eToys.lt

Įprasti žaislai. Nieko įdomaus ir originalaus, kas padėtų jiems sulaukti klientų iš šono. Kaip jau minėjau, realios žaislų parduotuvės, šiuo atveju turi daug didesnį pranašumą. Išskyrus galbūt tik kainų lygį. Bet jei perki vaikui žaislą, tai kaži ar kelių litų paklaida į vieną ar į kitą pusę..turi pernelyg didelės reikšmės.


Šią savaitę tiek:) Žiūrėsim, kaip jiems seksis ir ko sulauksim kitą savaitę.

Autorius: Arūnas Puščius
Šaltinis: www.atvirai.lt