Vis dar galvoji, kad gali apgauti Google Adsense?
 

Čia išvardinti metodai, kuriuos Google naudoja arba turi galimybę naudoti, kad atsektų sukčiautojus:

IP Adresas
Jeigu bandysite spausti reklamas iš to pačio IP adreso, kuriuo prisijungiate prie savo Adsense statistikos, jūs iškeliate jiems raudoną perspėjamą vėliavą.Cookies
Daugelis interneto naudotojų neturi statinio IP adreso, todėl atsijungiant ir vėl prisijungiant bus suteikiamas naujas IP adresas. Nesidžiaukite, Google gali sekti jūsų kompiuterio cookies (sausainėlius).


Kitos Google Paslaugos
Galvojate, kad jūs esate saugus, jeigu netikrinate iš savo kompiuterio Adsense sąskaitos? Galvokit iš naujo. Bandėte instaliuoti Google Toolbar? Ar pastebėjote ten yra toks klausimas “Help Google to improve toolbar by sending us usage statistic”, jeigu pažymėjote teigiamai, jūs jau siunčiate jiems savo duomenis. Nereikia pamiršti, kad Google tai virtuali imperija, galbūt jūs naudojate: GMail, Google Earth, Google Calendar, Google Search, Google Toolbar, Google Talk, Google Sitemap, Google Desktop, Blogger ir t.t. Su daugybe teikiamų paslaugų Google turi galimybę sekti savo vartotojus ir juos analizuoti.

  • Pavyzdys 1. Kodėl šis kompiuteris / IP adresas / asmuo aktyviai spaudinėja reklamas tiktai vienoje svetainėje, bet niekada nespaudžia užėjęs kitose?
  • Pavyzdys 2. Ir kodėl žmonės surinkę tiesiogiai svetainės URL arba užėję iš Favorites sąrašo yra tokie aktyvūs reklamų spaudytojai, palyginus su tais, kurie ateina per paieškos sistemas arba nuorodas iš kitų svetainių?
  • Pavyzdys 3. Ir kodėl vieni tik užėję iš kart spaudžia reklamas, o kiti dar prieš tai panaršo ieškodami informacijos?


CTR
Jūsų CTR gali būti nuo 0.5% iki 10%, bet jeigu viršinate tam tikrą ribą (tikriausiai apie 10%), jūs iškeliate raudoną vėliavą Google sistemoje.

Lokacijos Vieta
Ar kada nors naudojote Google Analytics programą? Turėtumėte žinoti, kad Google gali atsekti lankytojų gyvenamą vietą net iki mažiausio miestelio. Skirtingi IP nieko nereiškia, nebent jūsų svetainė yra nutaikyta į mažą geografinį plotą (miestą, rajoną), kitokiu atveju spaudinėdami iš kaimyno kompiuterio, ar perėję mokyklos kompiuterines klases, tikrai galite gauti baną, tokiu atvejų jau buvo ne vienas.

Hardware Adresas
Google gali sekti tinklo kortos MAC adresą, modemo ar routerio adresus, tai nėra aišku, bet yra tokia tikimybė, juk jiems dirba geriausi pasaulio protai.

Reklamdaviai
Paspaudimas ant reklamos yra viena, bet ar tai duoda kažkokią naudą reklamdaviui? Jeigu paspaudimai iš jūsų svetainės niekada neperauga į registraciją, prekės / produkto nupirkimą nukreiptoje svetainėje, tai jau kelia įtarimą.

Reitingai Paieškos Sistemose
Jūsų svetainė neindeksuota paieškos sistemų, neturi nuorodų iš kitų svetainių, bet vis tiek sulaukia didelio lankytojų ir paspaudimų skaičiaus? Tai skamba nerealiai visiems, tuo pačiu ir Google. Peršasi mintis apie naudojamą nešvarią programinę įrangą, spam’ą ar automatinius paspaudimus.

Svetainės Dizainas

Naudojate šalia reklamų neleidžiamus šūkius: “paspausk čia”, “palaikyk mus” ir kitus? Google yra geriausia paieškos sistema pasaulyje, ar manote kad jiems sunku rasti šiuos žodžius?

Žodis Pabaigai
Kiekvienas aptikimo būdas atskirai atrodo yra silpnas, tačiau jeigu juos visus apjungsite, retas sukčiautojas galės praslysti pro tokius filtrus. Mano manymu yra be šansų apgauti Adsense ilgalaikėje perspektyvoje, neskaitant vienkartinių ir trumpalaikių būdų. Taigi daugeliu atvejų apsimoka labiau leisti laiką ir pinigus svetainės turinio kokybei pakelti, sudominti ir pritraukti realius lankytojus.

Šaltinis: www.searchengineoptimization.lt